| минимальный заказ: | 2000 штук |
| цена: | $57.3/pieces 2000-9999 pieces |
| Стандартная упаковка: | Размер коробки: 58*29*51,8 см |
| Емкость поставок: | 360000 шт/ч/месяц Электрический мини портативный гриль |
Double Boiler Automatic Coffee Machine 20 Bar Cold Brew Espresso Cappuccino Latte 1L
Experience superior temperature stability with this 20 Bar automatic coffee machine featuring double boiler technology and cold brew capability for year-round coffee enjoyment. The 1350W power delivers fast heating, while the TFT touch screen color menu with NTC temperature control offers intuitive operation and precise temperature management. The 1L water tank and 700ml milk tank allow multiple cups without frequent refilling. With adjustable grinder settings, you can customize grind size for optimal extraction.
Specification:
| Brand Name | Anbolife |
| Model Number | BC5385 |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Product Name | Double Boiler Espresso Coffee Maker with Cold Brew |
| Type | Automatic Coffee Machine, Espresso Maker |
| Housing Material | Stainless Steel + Plastic |
| Capacity | 2 Cups |
| Water Tank Capacity | 1L |
| Milk Tank Capacity | 700ml |
| Power | 1350W |
| Voltage | 220-240V, 50/60Hz |
| Pump Pressure | 20 Bar |
| Boiler Type | Double Boiler |
| Control | TFT Touch Screen Color Menu + NTC Temperature Control |
| Energy Efficiency | Class A |
| Beverages | Espresso, Cappuccino, Latte, Americano, Cold Brew, Milk Froth |
| Key Features | Programmable, Temperature Control, Hot Water System, Adjustable Grinder Settings, TFT Touch Screen Display, Milk Frothing, Milk Tank, Brew System, Self-Cleaning, Cold Brew Function, Double Boiler Technology |
| Operating Languages | English, French, German, Spanish, Dutch |
| Application | Commercial, Household, Hotel, Home, Office, Coffee Lovers |
| Power Source | Electric |
| App Control | No |
| Private Mold | Yes |
| Logo | Customize Logo Acceptable |
| Packaging Types | Corrugated Box, Color Box, Gift Box |
| Warranty | 1 Year |
| After-Sales Service | Free Spare Parts |
| Keywords | Espresso, Cappuccino, Latte, Americano, Cold Brew, Milk Froth |
| минимальный заказ: | 2000 штук |
| цена: | $57.3/pieces 2000-9999 pieces |
| Стандартная упаковка: | Размер коробки: 58*29*51,8 см |
| Емкость поставок: | 360000 шт/ч/месяц Электрический мини портативный гриль |
Double Boiler Automatic Coffee Machine 20 Bar Cold Brew Espresso Cappuccino Latte 1L
Experience superior temperature stability with this 20 Bar automatic coffee machine featuring double boiler technology and cold brew capability for year-round coffee enjoyment. The 1350W power delivers fast heating, while the TFT touch screen color menu with NTC temperature control offers intuitive operation and precise temperature management. The 1L water tank and 700ml milk tank allow multiple cups without frequent refilling. With adjustable grinder settings, you can customize grind size for optimal extraction.
Specification:
| Brand Name | Anbolife |
| Model Number | BC5385 |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Product Name | Double Boiler Espresso Coffee Maker with Cold Brew |
| Type | Automatic Coffee Machine, Espresso Maker |
| Housing Material | Stainless Steel + Plastic |
| Capacity | 2 Cups |
| Water Tank Capacity | 1L |
| Milk Tank Capacity | 700ml |
| Power | 1350W |
| Voltage | 220-240V, 50/60Hz |
| Pump Pressure | 20 Bar |
| Boiler Type | Double Boiler |
| Control | TFT Touch Screen Color Menu + NTC Temperature Control |
| Energy Efficiency | Class A |
| Beverages | Espresso, Cappuccino, Latte, Americano, Cold Brew, Milk Froth |
| Key Features | Programmable, Temperature Control, Hot Water System, Adjustable Grinder Settings, TFT Touch Screen Display, Milk Frothing, Milk Tank, Brew System, Self-Cleaning, Cold Brew Function, Double Boiler Technology |
| Operating Languages | English, French, German, Spanish, Dutch |
| Application | Commercial, Household, Hotel, Home, Office, Coffee Lovers |
| Power Source | Electric |
| App Control | No |
| Private Mold | Yes |
| Logo | Customize Logo Acceptable |
| Packaging Types | Corrugated Box, Color Box, Gift Box |
| Warranty | 1 Year |
| After-Sales Service | Free Spare Parts |
| Keywords | Espresso, Cappuccino, Latte, Americano, Cold Brew, Milk Froth |